Skip to content

INSTRUKCJA

PANEL LEKARZA

Założenie konta i dostęp do Panelu

Do Panelu dostęp mają jedynie zarejestrowani Użytkownicy. Każdy z Lekarzy jest weryfikowany pod względem aktualności PWZ. Wszyscy autoryzowani są na podstawie numeru telefonu komórkowego, gdzie do jednego numeru może być zarejestrowany tylko jeden Użytkownik

Rys. Schemat zakładania konta w systemie Istel Care

Aby założyć konto jako Lekarz

1. Wejdź na stronę Istel Care. Wybierz kafelek: Lekarz.

Rys. Kliknij w kafelek Lekarz.
Rys. Formularz logowania do panelu Lekarza

3. Wypełnij formularz i ustal hasło (dokładne objaśnienie wszystkich pól formularza znajdziesz w ramce na końcu artykułu). 
4. Kliknij w przycisk ZAREJESTRUJ.

Rys. Formularz rejestracji Lekarza.

5. Pojawi się okno z miejscem na wpisanie kodu aktywacyjnego.
6. Kod wyślemy SMS-em na numer telefonu podany w formularzu.
7. Wpisz kod aktywacyjny.

Rys. Widok z prośbą o wprowadzenie kodu aktywacyjnego.

8. Twoje konto jest już aktywne i możesz zalogować się do systemu.

Rys. Widok po pomyślnym zarejestrowaniu się; teraz możesz zalogować się do systemu.

Objaśnienie pól formularza:

Numer telefonu – pole obowiązkowe; na podany numer będą przychodziły wszystkie wiadomości autoryzacyjne. Użytkownik, aby móc korzystać z systemu Istel Care, musi posiadać numer telefonu z możliwością obsługi wiadomości SMS (patrz 1).
Hasło – pole obowiązkowe; musi składać się z minimum 6 znaków, co najmniej jednej wielkiej litery, co najmniej jednej małej litery, co najmniej jednej cyfry i znaku specjalnego. Po kliknięciu w ikonę z okiem na końcu pola możliwe jest podejrzenie wprowadzonego hasła (patrz 2).
Powtórz hasło – pole obowiązkowe; funkcja pozwalająca na upewnienie się, że Użytkownik ustalił właściwe hasło (patrz 3).
Numer Prawa Wykorzystywania Zawodu (PWZ) – pole obowiązkowe; numer sprawdzamy na podstawie bazy danych z Naczelnej Izby Lekarskiej. Tylko Użytkownicy z ważnym PWZ mogą korzystać z systemu w roli Lekarza (patrz 4).
Imię – pole obowiązkowe; w przypadku osób posiadających więcej niż jedno imię należy wpisać wszystkie w tym polu (patrz 5).
Nazwisko – pole obowiązkowe; w przypadku osób posiadających więcej niż jedno nazwisko, należy wpisać wszystkie w tym polu (patrz 6).
Adres e-mail – pole nieobowiązkowe; w przypadku uzupełnienia, po rejestracji wyślemy na wskazany e-mail wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu (patrz 7).
Placówka podstawowa – pole obowiązkowe; rejestrując się wymagane jest podanie jednej Placówki, w której przyjmuje Lekarz lub Personel Medyczny. Rekomendujemy podanie tej Placówki, w której najczęściej będzie korzystał z systemu Istel Care. Jeżeli nie możesz znaleźć swojej Placówki, skontaktuj się z nami, pisząc na adres: istelcare@diagnosis.pl  (patrz 8).
Oświadczenia i zgody – pole obowiązkowe; aby korzystać z systemu Istel Care wymagane jest zaznaczenie oświadczenia zapoznania się z Polityką Prywatności i Regulaminem oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (patrz 9).
Zarejestruj – po kliknięciu w ten przycisk, otrzymasz SMSem kod aktywacyjny do systemu, który należy wpisać na stronie Istel Care (patrz 10).

Rys. Formularz rejestracji konta jako Lekarz - objaśnienie pól.